Statystyka medyczna

W Statystyka dla Ciebie przede wszystkim rozumiemy, że statystyka medyczna to nie tylko obszar statystyki, ale indywidualna dziedzina rządząca się swoimi prawami, a statystyk medyczny powinien posiadać znacznie szerszą wiedzę niż metodologia statystyczna.

Statystyka w medycynie

Z uwagi na istotny wpływ i szerokie implikacje statystyki dla badań medycznych oraz zdrowia publicznego, zapewniamy użycie właściwych testów statystycznych, metod analitycznych i technik prognozowania w trakcie analizy wyników badań klinicznych, laboratoryjnych czy przeprowadzając metaanalizę danych medycznych.

Biostatystyka

Nasza znajomość biostatystyki oznacza, że nie tylko jesteśmy w stanie wykonać typowe dla statystyki medycznej analizy i wykresy w oparciu o otrzymane dane, ale czasem jesteśmy w stanie podpowiedzieć, kiedy dane wykazują cechy wymagające dodatkowych analiz lub nawet metodologii alternatywnej do początkowo zaplanowanej – dodatkowych kroków, które mogą być ważne dla zakończonej sukcesem publikacji wyników badań.

Jesteśmy świadomi, że nasi Klienci z zakresu biostatystyki przychodzą do nas z bardzo różnym doświadczeniem w statystyce medycznej. W związku z tym dopasowujemy poziom wsparcia jak do takiego, jaki jest wymagany przez każde zapytanie, jakie otrzymujemy. Cieszymy się za każdym razem, kiedy Klient zaczynający rozmowę od „ja nie znam się w ogóle na statystyce” z sukcesem broni doktoratu czy publikuje artykuł w wysokopunktowanym czasopiśmie medycznym.

Statystyka w badaniach medycznych

W naszej dotychczasowej pracy z zakresu statystyki w badaniach medycznych mieliśmy okazję pracować ze: szpitalami, klinikami, uniwersytetami, fundacjami jak i indywidualnymi osobami na różnym poziomie kariery naukowej (od studentów, przez lekarzy, doktorów, docentów oraz profesorów).

Rozumiemy doskonale znaczenie zapewnienia solidnego planu badania naukowego na samym początku procesu badawczego dla późniejszej jakości analizy statystycznej danych i wyciąganych wniosków. Z tego powodu nasze wsparcie jest zawsze dopasowane do bieżących potrzeb Klienta oraz poziomu zaawansowania badania.

W początkowych stadiach projektu badawczego nasza pomoc może obejmować:

W momencie, kiedy dane są już zebrane, współpracujemy m.in. w następujących obszarach:

Mamy doświadczenie w pracy ze statystyką
medyczną, biostatystyką i środowiskiem lekarskim.
Jako nasz Klient musisz tylko znać swój cel pracy i
założenia. Liczenie i analiza jest po naszej stronie.

Skontaktuj się z nami

Jeśli masz jakiekolwiek pytania,
skontaktuj się z nami.
Odpowiadamy najpóźniej po 24h.

+48 601 40 77 71

Pokaż e-mail

Chatuj z nami na Messengerze